Üdvözöljük a Székelyek Világszövetsége és
a Székely igazolvány hivatalos honlapján!
Csatlakozz közösségünkhöz! Együtt erősek vagyunk!

A Székely igazolvány igénylése elég egyszerű folyamat, mégis sokan félreértelmezik a folyamat részleteit. Ez az oldal segítséget nyújt az igénylés során, és a beküldést is leegyszerűsíti.

Első lépés: Töltse la az alábbi fájlt.

Második lépés: Nyomtassa ki a dokumentumot.
(elégséges az első 2 oldalt kinyomtatni, a 3-4 oldalon csak a kitöltéshez és visszaküldéshez szükséges információk vannak. Az erdők védelmében lehetőség szerint mindkét oldalt egy lapra nyomtassa.)

Harmadik lépés: A dokumentumot töltse ki a kitöltési útmutató segítségével.
(minden információt megtalál rajta pontokba szedve.)

Negyedik lépés: Készítsen, vagy válasszon egy igazolványképet, lényeges, hogy arckép legyen, fehér háttérrel!!!

Ötödik lépés: Teljesítse az éves tagsági díj befizetését a megadott módok egyikével.

Hatodik lépés: Szkennelje be a kitöltött adatszolgáltató lapot, adatkezelési nyilatkozatot és fényképet a lehető legjobb minőségben!

Hetedik lépés: -Küldje el nekünk levélben a Székelyek Világszövetségének székelyföldi címére: 535600, Székelyudvarhely, Orbán Balázs u. 76; vagy
-e-mailben a [email protected] címre

Utolsó lépés: Ha mindezeket sikerült végrehajtani, akkor várja az igazolványt. Az ön által választott módon juttatjuk el önhöz!

Köszönjük, hogy ön is részese kíván lenni a Székely nemzet összefogásának és újra erős és egységes nemzetté való kovácsolásának!
Az út rögös, de a végén biztosan ott a cél!

Székelyek Világszövetsége

Székely Igazolvány kérelem
Az Igazi Székely lobogó!
Székelyföld zászlója!
Felhívás minden székelyföldi önkormányzat részére!
A Székelyek Világszövetsége minden olyan önkormányzat részére adományoz nagy méretű (150x90) Piros-Fekete igazi székely zászlót, amely (akár büntetés elkerülése miatt, vagy reklámzászló törvény miatt vagy csak simán történelmi mivolta okán) szeretné kitűzni vagy lecserélni a meglévő zászlót.

Igénylésüket a  [email protected] email  címre  írt üzenetben jelezhetik.