Közlemény - A Székelyek Világszövetsége támogatja az MVSZ Nemzeti Konzultáció Trianonról programját

2017.11.23

A Magyarok Világszövetsége (MVSZ) Nemzeti Konzultációt indított a trianoni diktátum felülvizsgálatára és felszámolására. Aláírásgyűjtésekre is sor kerül és a végső cél a 2 millió aláírás. Az aláírások célja az, hogy felkérjék a Magyar Államot, hogy forduljon nemzetközi bírósághoz és támadja meg a trianoni diktátumot, ami sérti a népek önrendelkezési jogát.

A Székelyek Világszövetsége teljes mértékben támogatja a Magyarok Világszövetsége kezdeményezését és biztosíthatjuk a Magyarok Világszövetségét, hogy a mi is részt vállalunk az aláírásgyűjtésben Budapesten.

A Székelyek Világszövetsége kéri a szimpatizánsait, tagjait és Magyarországon tartózkodó székelyeket, hogy írják alá minél többen a Magyarok Világszövetsége kezdeményezését.

Székelyek Világszövetsége elnöksége

www.szekelyekvilagszovetsege.com                                   DÁTUM: 2017.11.22

szvszwomasfounder@yahoo.com