A SZÉKELYEK VILÁGSZÖVETSÉGÉNEK felhívása a Székelyföldi Önkormányzatokhoz

2017.04.19

A Székelyek Világszövetsége e-mailben értesített idáig több mint 50 Székelyföldi önkormányzatot a 2017. Június 27- én Budapesten a megrendezésre kerülő Székely Függetlenségi Menetről, ami a XIV Kerület Thököly út 72 es számon lévő Budapesti Román Nagykövetség előtt fog megkezdődni és a Thököly út- Dózsa György út - Hősök tere útvonalon fog folytatódni. A Hősök terén az 1988-as romániai falurombolás ellen szervezett több százezres megatüntetésre fogunk megemlékezni. A székelyföldi önkormányzatok a regisztrációs lapon feltüntetett elérhetőségek bármelyikére küldhetik a kitöltött lapot. Természetesen a többi székelyföldi település részvételére számítunk és nem csak az önkormányzatok, hanem civil szervezetek, pártok, vállalatok jelenkezését is várjuk, akik részt vennének az eseményen. Ötleteket, tanácsokat, a weboldalunkon feltüntetett elérhetőségeknél az e-mail címekre lehet írni.