A Székelyek Világszövetsége meghívót küldött Moldova Köztársasági elnökének Igor Dodonnak

2017.04.19

A Székelyek Világszövetsége meghívót küldött Moldova Köztársaság elnökének Igor Dodonnak Budapestre a Június 27- én megrendezésre kerülő Székely Függetlenségi Menetre - Visszhangra. Az eseményre meghívót kapott több magyarországi párt, civil szervezet, vállalatok is, többen visszajelezték, hogy részt vesznek az eseményen.

A Székely Függetlenségi Menetet Budapesten a XIV Kerület Thököly út 72 es számon lévő Budapesti Román Nagykövetség - Thököly út- Dózsa György út - Hősök tere útvonalon fog lenni valamint a Hősök terén az 1988 június 27-i romániai falurombolások elleni több százezres megatüntetésre való békés megemlékezéssel ér véget amely a ,,Visszhang,, nevet kapta.